sobota, 20 kwietnia

Nie wydany Mac mini został zauważony w kodzie najnowszego oprogramowania sprzętowego monitora Studio Display. Uwiarygodnia to plotki, że Apple pracuje nad zaktualizowanym komputerem Mac mini, który może zadebiutować w tym roku.

Deweloper Steve Troughton-Smith ujawnił na Twitterze, że w systemie iOS 15.4 dla wyświetlacza Studio Display znaleziono odniesienie do „Macmini10,1”. Ten identyfikator modelu nie pasuje do żadnego istniejącego na rynku ‌Maca mini‌ i prawdopodobnie będzie identyfikatorem modelu dla nadchodzącego ‌Mac mini‌.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że Apple planuje wypuścić nowego, topowego Maca mini, który zastąpi model oparty na procesorze Intela. Po premierze Mac Studio, czyli hybrydy Mac mini i Mac Pro, zaczęły pojawiać się wątpliwości czy nadchodzący Mac mini jest modelem podstwowym czy jednak modelem z wyższej półki.

Wiarygodny analityk Apple, Ming-Chi Kuo, zastrzegł, że wypuszczenie nowego, topowego Mac mini może nie nastąpić w tym roku, a jego premiera nastąpi w 2023 roku. Apple może planować wypuszczenie nowego, podstawowego Mac mini, który zastąpi model M1 będący obecnie w sprzedaży nowym modelem z procesorem M2, odkładając jednocześnie premierę modelu wyższego na przyszły rok, jak wskazał Kuo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx