wtorek, 18 czerwca

Apple może ogłosić nowego iPoda touch siódmej generacji w komunikacie prasowym już jutro.

Serwis MacRumors otrzymał na początku tego miesiąca informację, że Apple ogłosi nowe iPady, komputery iMac i iPody w poniedziałek, wtorek i środę tego tygodnia, a jak dotąd informacje te okazały się trafne wraz z pojawieniem się nowego iPada Air i iPada mini modele w poniedziałek i odświeżenie komputerów iMac dzisiaj. Oczywiście oczekujemy zatem, że Apple przedstawi jutro nowego iPoda touch.

Jeśli przewidywania okażą się trafne, to seria ogłoszeń sprzętowych z tego tygodnia sugeruje, że Apple może oczyścić swoje konto, koncentrując się przede wszystkim na swoich powszechnie oczekiwanych serwisach informacyjnych i wideo podczas konferencji 25 marca w Steve Jobs Theatre.

W zeszłym miesiącu bardzo wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że spodziewa się, że nowego iPoda touch z ulepszonym procesorem w 2019 roku, podczas gdy deweloper Steve Troughton-Smith odkrył odniesienia do nowego modelu iPoda touch w kodzie iOS 12.2 już w styczniu, więc istnieją dowody sugerujące, że takie odświeżenie nadchodzi.

IPod touch z pewnością wymaga aktualizacji. Obecny model został wydany w lipcu 2015 roku z 4-calowym wyświetlaczem Retina, chipem A8, 8-megapikselowym aparatem tylnym i przyciskiem Home bez Touch ID. Aby upewnić się, że iPod touch pozostanie na tyle zdolny, by otrzymywać aktualizacje systemu iOS przez co najmniej kilka lat, odpowiednie byłoby uaktualnienie do procesora A10 Fusion lub A11 Bionic.

Poza tym nie jest jasne, czy nowy iPod touch będzie miał wiele nowych funkcji, ponieważ urządzenie stało się produktem niszowym używanym głównie przez dzieci i niektórych deweloperów jako niedrogie urządzenie testujące. Wszystkie inne iPody zostały wycofane w 2017 roku.

Obecny iPod touch jest dostępny w sześciu kolorach z 32 GB i 128 GB pamięci odpowiednio za 990 złotych i 1490 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx