czwartek, 25 kwietnia

Według tajwańskiej firmy badawczej TrendForce, Apple planuje wypuścić iPhone’a SE trzeciej generacji w pierwszym kwartale 2022 roku. Jeśli te ramy czasowe okażą się dokładne, możemy spodziewać się premiery urządzenia do końca marca.

Podobnie jak mówiły wcześniejsze plotki, TrendForce twierdzi, że nowy iPhone SE pozostanie smartfonem średniej klasy z dodatkową obsługą 5G:

Jeśli chodzi o rozwój produktów, Apple podtrzymuje plan wypuszczenia swojego iPhone’a SE trzeciej generacji w 1Q22 i czterech modeli w nowej serii w 2H22. Oczekuje się, że iPhone SE trzeciej generacji będzie głównym instrumentem pomagającym Apple w zaistnieniu w segmencie smartfonów 5G średniej klasy. Przewiduje się, że wielkość produkcji w 2022 roku wyniesie 25-30 mln sztuk.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, twierdził wcześniej, że nowy iPhone SE będzie miał podobny wygląd jak obecny model, oparty na iPhonie 8, z 4,7-calowym wyświetlaczem, przyciskiem Home z Touch ID i grubszymi ramkami. Kuo powiedział, że kluczowe aktualizacje urządzenia obejmowałyby obsługę 5G i szybszy procesor — podobno chip A15.

Pojawiły się również plotki, że Apple pracuje nad większą wersją iPhone’a SE, ale oczekuje się, że urządzenie to zostanie wydane dopiero w 2023 roku lub później.

Pierwszy model iPhone’a SE został wydany w marcu 2016 roku i wycofany we wrześniu 2018 roku. iPhone SE drugiej generacji został wprowadzony na rynek w kwietniu 2020 roku i nadal jest sprzedawany w cenie od 2199 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx