środa, 22 maja

Do sieci trafiły jedne z najlepszych jak dotąd zdjęć przedstawiających przypuszczalny wygląd modeli iPhone 16 i iPhone 16 Pro firmy Apple.

Zdjęcia, opublikowane w serwisie X przez Sonny’ego Dicksona, przedstawiają cztery atrapy telefonów reprezentujące ‌iPhone’a 16‌, ‌iPhone’a 16 Pro‌, ‌iPhone’a 16‌ Plus i ‌iPhone’a 16 Pro‌ Max. Te odlewy, zwykle frezowane z litego aluminium, pomagają producentom akcesoriów upewnić się, że ich produkty będą idealnie pasować do finalnych urządzeń.

iphone-16-atrapy

Atrapy telefonów dają nam wyraźny obraz całkowicie nowego przycisku „przechwytywania” dostępnego we wszystkich czterech modelach. Oczekuje się, że będzie on służył do sterowania różnymi funkcjami aparatu i nagrywania wideo. Widoczne są również nieco większe rozmiary ‌iPhone’a 16 Pro‌ i ‌iPhone’a 16 Pro‌ Max, co wynika z plotek o zwiększeniu rozmiaru wyświetlacza z 6,1 do 6,3 cala i z 6,7 do 6,9 cala.

Na zdjęciach widzimy również pionowy tylny aparat fotograficzny ‌iPhone’a 16‌ i ‌iPhone’a 16‌ Plus oraz przycisk „akcji”. Podczas gdy ‌iPhone 15 Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Max otrzymały przycisk „akcji” w zeszłym roku, ‌iPhone 15‌ i ‌iPhone 15‌ Plus nadal posiadają tradycyjny przycisk wyciszania.

Premiera linii ‌iPhone 16‌ spodziewana jest jesienią.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx