poniedziałek, 6 lutego

Plotki wskazują na znaczącą aktualizację iPada Pro w pierwszej połowie tego roku, w tym o nowy system tylnych kamer z potrójnym obiektywem obsługującym wykrywanie 3D dla lepszych wrażeń z wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości.

W opublikowanym dziś artykule, DigiTimes twierdzi, że produkcja urządzenia już się rozpoczęła, a jego premiera spodziewana jest „około marca”, co wpasowuje się w tradycyjny harmonogram Apple związany z wiosennymi konferencjami medialnymi w ubiegłych latach. Publikacja mówi również, że produkcja będzie powoli zwiększana po obchodach Chińskiego Nowego Roku, a wpływ na nią nie bez znaczenia ma epidemia koronawirusa Wuhan.

Wygląda na to, że Apple ma dość znaczną liczbę produktów gotowych do aktualizacji, więc firma może rzeczywiście zorganizować wiosenną konferencję medialną w tym roku. Oprócz zaktualizowanych modeli iPada Pro oczekujemy również nowego, niedrogiego „iPhone’a SE 2” lub „iPhone’a 9”, zaktualizowanego 13-calowego MacBooka Pro z ulepszoną klawiaturą nożycową z modelu 16-calowego i ewentualnie kilku innych produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx