sobota, 25 czerwca

Najnowszy odcinek popularnego serialu „Black Mirror”( pol. Czarne lustro) jest już dostępny na Netflixie, ale użytkownicy Apple TV nie będą mogli go obejrzeć. 

„Bandersnatch” to pierwszy interaktywny odcinek serialu z własnym stylem przygody, w którym to widz w kluczowych momentach podejmuje decyzje o tym, jak rozwija się dalej historia. Jak się okazuje, funkcja interaktywna nie działa na Apple TV, Chromcascie, aplikacji Windows lub przeglądarkach korzystających z Silverlight.

https://www.youtube.com/watch?v=XM0xWpBYlNM

Zgodnie z dokumentem pomocy technicznej Netflix jego interaktywna zawartość ogranicza się do telewizorów Smart TV, odtwarzaczy multimediów strumieniowych, konsol do gier, urządzeń z systemem iOS i urządzeń z Androidem, które korzystają z najnowszej wersji aplikacji Netflix.

Posiadacze urządzeń Apple, będą mogli wykorzystać iPhone’a, iPada lub przeglądarki internetowej, aby obejrzeć „Bandersnatch” w pełnym wymiarze wrażeń. Jeśli spróbujecie oglądać go na Apple TV, zobaczycie komunikat, że treści interaktywne nie mogą być wyświetlane, a Netflix zaleca obejrzenie go na innym urządzeniu.

„Black Mirror: Bandersnatch” jest dostępny w serwisie Netflix od piątku. Fakt, że oglądacie odcinek na kompatybilnym urządzeniu potwierdzi pojawianie się w rogu ekranu czerwonej plakietki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx