środa, 17 sierpnia

„Greyhound” dramat o pancerniku z czasów II wojny światowej wyreżyserowany przez Toma Hanksa będzie miał swoją oficjalną premierę w Apple TV+ poinformował serwis Deadline.

Film pierwotnie miał trafić do kin w Dzień Ojca. Jego premiera będzie największym jak dotąd filmem w Apple TV+. Między serwisami streamingowymi toczyła się ważna bitwa o prawa do filmu, a Apple mógł zapłacić za niego prawie 70 milionów dolarów.

Apple nie określił jeszcze daty premiery filmu, ale Deadline mówi, że może się pojawić już wkrótce. To będzie pierwszy raz, gdy główny film Toma Hanksa zostanie wydany w serwisie streamingowym a nie w kinach, a jego premiera na Apple TV+ wynika z trwającego globalnego kryzysu zdrowotnego i jego wpływu na harmonogram kinowy.

Kina wciąż pozostają obecnie zamknięte w wielu krajach, co spowodowało, że studia filmowe przesunęły daty wielu premier.

W filmie „Greyhound”, Tom Hanks, będący autorem scenariusza, wciela się w oficera George’a Krause’a, który podczas bitwy o Atlantyk objął dowodzenie nad tytułowym okrętem – niszczycielem marynarki wojennej. Krause walczy wraz z wrogiem oraz własnymi wątpliwościami i osobistymi demonami, aby udowodnić, że należy mu się dowodzenie.

Apple TV‌+ ma w tej chwili niewiele filmów oferując bardzo dobry film „Bankier”, oraz film „Hala” i „Królowa słoni”, ale na horyzoncie pojawiają się kolejne filmy w tym „Na skałach” z Billem Murrayem i Rashidą Jones.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx