czwartek, 28 września

W tygodniu mieliśmy wysyp nowych zdjęć przedstawiających rzekomo tylną obudowę nowego iPhone’a 7, a teraz do tego zestawu dołączył jeszcze krótki film dający wygląd w kolejne szczegóły przyszłej konstrukcji urządzenia.

Na filmie udostępnionym przez holenderską stronę TechTastic widać taką samą obudowę, jaką widzieliśmy na wcześniejszych zdjęciach, z przeprojektowanymi paskami antenowymi, większym otworem aparatu prawdopodobnie po to aby pomieścić ulepszony sensor obrazu i wygląd który ogólnie niewiele różni się od konstrukcji iPhone’a 6S.

https://www.youtube.com/watch?v=UVe75dUzwvM

Wcześniejsze zdjęcia zazwyczaj pomijały dolną część obudowy iPhone’a 7 a ta wreszcie jest widoczna w tym filmie. Godne uwagi jest brak gniazda słuchawkowego, jedna z najczęściej pojawiających się nowości związana z wyglądem iPhone’a 7. Bez gniazda słuchawkowego, Apple będzie miał więcej miejsca dla innych komponentów, a być może również wpłynie ona na poprawę wodoodporności iPhone’a 7.

Na filmie widoczny jest również drugi otwór głośnika znajdujący się w miejscu dawnego gniazda słuchawkowego. Chodziły pewne pogłoski sugerujące, że Apple wprowadzi dźwięk stereo w iPhone’ie 7, ale nie ma w tej kwestii zgodnego zdania.

Choć dzisiejszy film prezentuje tylko iPhone’a 7, to oczekuje się, że wszystkie z powyższych elementów trafią również do iPhone’a 7 Plus, z wyjątkiem aparatu. IPhone 7 Plus ma podobno mieć aparat z podwójnym obiektywem i szerszym wycięciem kamery.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx