czwartek, 25 kwietnia

Tegoroczny model Apple Watch Ultra będzie lżejszy niż obecny model wynika z plotki opublikowanej na chińskim portalu społecznościowym Weibo.

Użytkownik podpisujący się jako „Setsuna Digital” lub „Instant Digital”, twierdzi, że tegoroczny nowy Apple Watch Ultra będzie miał mniejszą wagę w porównaniu do swojego poprzednika. Obecny model waży 61,3 gramów i jest prawie dwukrotnie cięższy od ważącego niecałe 33 gramy 41-milimetrowego aluminiowego zegarka Apple Watch Series 8.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, poinformował niedawno, że Apple Watch Ultra drugiej generacji będzie posiadał części mechaniczne drukowane w 3D. Komponenty mogą obejmować cyfrową koronę, przycisk boczny i przycisk akcji, ponieważ są to jedyne mechaniczne części Apple Watch Ultra. Te tytanowe części są obecnie obrabiane CNC. Nie jest jasne, czy technologia druku 3D pomoże Apple w zmniejszeniu wagi Apple Watch Ultra, ale oczekuje się, że skróci czas produkcji i obniży koszty.

Setsuna Digital dostarczał dokładnych informacji na temat planów Apple w przeszłości, takich jak dokładne twierdzenie, że Apple udostępni wiosną iPhone’a 14 i iPhone’a 14‌ Plus w nowej żółtej opcji kolorystycznej.

Powszechnie mówi się, że Apple planuje wypuścić drugą generację Apple Watch Ultra wraz z modelami Apple Watch Series 9 jeszcze w tym roku, ale niewiele wiadomo na temat ulepszeń, które mogą zawierać te urządzenia, poza nowym chipem opartym o A15 Bionic.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx