sobota, 18 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple nie planuje wypuścić w tym roku Apple Watch SE trzeciej generacji. W najnowszym newsletterze Power On Gurman informuje, że Apple Watch SE pozostanie w dwuletnim cyklu aktualizacji, więc można się spodziewać, że model trzeciej generacji zostanie wypuszczony we wrześniu 2024 roku.

Oznacza to, że druga generacja zegarka Apple Watch SE wciąż pozostaje dobrym wyborem dla wszystkich, którzy rozważają jego zakup. Poprzednie generacje zegarka Apple Watch SE zostały wprowadzone na rynek we wrześniu 2020 roku i we wrześniu 2022 roku.

Apple Watch SE, którego cena zaczyna się od 1449 złotych, jest najtańszym zegarkiem Apple Watch, ale brakuje mu niektórych funkcji dostępnych w wyższych modelach zegarków Apple Watch, w tym aplikacji EKG, pomiaru natężenia tlenu we krwi, zawsze aktywnego wyświetlacza i śledzenia temperatury nadgarstka. Ma również grubsze ramki i mniejsze rozmiary kopert w porównaniu do Apple Watch Series 7 i nowszych.

Nowe modele wprowadzone na rynek w tym roku będą obejmować Apple Watch Series 9 w dwóch rozmiarach oraz drugą generację Apple Watch Ultra.

Gurman ujawnił również, że Apple testował w zeszłym roku opcję ciemnego tytanu dla Apple Watch Ultra, ale zdecydował się jej nie wypuszczać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx