poniedziałek, 15 lipca

iOS 8

Firma Apple wydała dziś piątą wersję betę iOS 8, ​​która przynosi szereg ulepszeń, usprawnień i poprawek do oprogramowania w wersji beta, która została wprowadzona w dniu 2 czerwca.

IOS 8 beta 5, podobnie jak poprzednie wersje beta, zawiera kilka niewielkich zmian interfejsu, zaprojektowane by iOS 8 był szybszy i bardziej dopracowany. Poniżej zebraliśmy kompleksową listę zmian, które zauważono w dzisiejszej wersji.

Aplikacja Zdrowie: Według informacji dodanej do wersji beta, aplikacja Zdrowie zbiera teraz dane spirometryczne. Testy spirometryczne mierzą funkcję płuc, śledzą ich objętość i przepływ powietrza przy wdechu i wydechu. Aplikacja zyskała kilka nowych ikon, możliwość eksportu danych zdrowotnych i opcję „Pokaż po zalogowaniu” wyświetlającą dane medyczne na ekranie blokady. Istnieją również ustawienia prywatności dla aplikacji Zdrowie w menu Ustawień.

Przekazywanie SMS: użytkownik iOS 8 otrzymuje okienko z pytaniem, czy chce używać swojego numeru telefonu do przekazywania SMS na swojego MacBooka, to jedna z nowych funkcji ciągłości między OS X Yosemite i iOS 8.

smsrelay

Zdjęcia: Zdjęcia wyświetlają teraz powiadomienie „Ostatnia aktualizacja”, aby użytkownik wiedział, kiedy zdjęcia zostały ostatnio synchronizowane z iCloud. Istnieje również opcja iCloud Photo Settings do przechowywania zdjęć w pełnej rozdzielczości tylko w iCloud przy zachowaniu zoptymalizowanej wersji dostępnej na urządzeniu iPhone w celu zaoszczędzenia miejsca w pamięci.

photosoptimize

Ikony iCloud: iCloud Drive, Backup i Pęk Kluczy mają nowe ikony w sekcji iCloud w Ustawieniach. Ogólna ikona iCloud została także zaktualizowana, otrzymując białe chmury na niebieskim polu.

newicloudsettingsicons

Połączenia Wi-Fi: Kiedy połączenia WiFi są włączone, widzimy to w specjalnym oznakowaniu w górnej części ekranu telefonu iPhone.

tmobilewifi

Przewidywanie tekstu: na klawiaturze dodano możliwość szybkiego przełączenia się na przewidywanie tekstu.

predictive

Ustawienia Tapety: przełącznik jasności został usunięty z sekcji tapeta w Ustawieniach. Zmianę jasności ekranu można teraz wykonać za pomocą sekcji „Wyświetlacz i Jasność” w Ustawieniach, która została dodana w poprzednim iOS 8 beta.

Przełącznik VPN: użytkownicy korporacyjni iOS mogą być zadowoleni z przeniesienia szybkiego przełącznika, na główny ekran Ustawień.

vpntoggleiOS8beta5

Jeśli zostanie odkryte jeszcze coś nowego zaktualizujemy ten wpis. Apple prawdopodobnie nadal będzie udostępniał regularne aktualizacje dla iOS 8 w dwu lub trzy-tygodniowych odstępach czasu, aby wprowadzać kolejne drobne poprawki wpływające na wzrost wydajności. Oczekuje się, że iOS 8 ma zostać wydany publicznie na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
9 lat temu

To z wifi to jakis żart?

Szemot
Szemot
Reply to  AppleWorld
9 lat temu

Ale na czym to ma polegać? Chodzi o to, że teraz jeśli mam zasięg Wi-Fi to mam takąikonkę a jak nie mamzasięgu to ikonka znika. A w iOS8 zawsze będę miał ikonkę Wi-Fi jeśli mam go właczonego?

Szemot
Szemot
Reply to  AppleWorld
9 lat temu

Czyli innymi słowy to takie FaceTime audio dla wszystkich, tak?

I za to są pobierane opłaty wg taryfy operatora czy za free?

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx