wtorek, 22 września

Pojawiające się w ciągu ostatnich kilku tygodni renderingi, a nawet fizyczne makiety prawdopodobnego iPada mini, dały dość dobre rozeznanie co do wielkości i wyglądu nowego urządzenia. I chociaż widzieliśmy już renderingi i makiety, które pokazały iPada mini obok istniejących urządzeń takich jak pełnowymiarowy iPad lub iPhone, to nowy zestaw zdjęć ujawnionych przez francuski serwis Nowhereelse.fr pokazuje najlepszy widok w jaki sposób urządzenie będzie wyglądać w dłoni użytkownika.

Urządzenie przedstawione na zdjęciach wyraźnie pokazuje, że jest to fizyczna makieta zgodna z tym co widzieliśmy już wcześniej, ale zdjęcia pokazują, że urządzenie z łatwością zmieści się w rękach większości użytkowników.

Jak pokazano na zdjęciach iPada mini, ma on zachować proporcje ekranu w stosunku 4:3, tak jak w pełnowymiarowym iPadzie, ale ze stosunkowo węższymi ramkami po bokach urządzenia. To rozwiązanie ma być bardziej wygodne dla użytkowników, gdyż pozwala łatwiej utrzymać urządzenie, niż gdyby zawierało ramki o jednakowej szerokości wokół wszystkich czterech krawędzi.

Firma Apple ma zorganizować w październiku osobne wydarzenie medialne na którym zaprezentuje iPada mini. Dwa osobne wydarzenia maja pozwolić zarówno iPhone’owi 5 jak i iPad’owi mini być w centrum uwagi każdego z nich.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x