piątek, 3 lutego

Zdjęcia prawdopodobnych kolejnych części następnej generacji iPhone’a 5 i iPada mini nadal wyciekają. Tym razem firma serwisująca urządzenia Apple iResQ zaprezentowała nowe zdjęcia złącza dokującego i słuchawkowego oraz elastycznej części przewodów dla obu urządzeń. Każda z części dostępna jest w kolorze czarnym i białym, co oznacza, że Apple będzie łączył te elementy z odpowiednią kolorystyką obudowy urządzeń.

Co ciekawe, zdjęcia części iPada mini pokazują gniazdo słuchawek w dolnej części urządzenia. W dotychczasowym iPadzie wejście słuchawkowe znajduje się na górze urządzenia. Czy to oznacza, że zgodnie z poprzednimi doniesieniami iPadowi mini bliżej będzie do iPoda Touch niż do do oryginalnego iPada.

Te nowe zdjęcia części iPada mini mają również nowszą numerację seryjną niż widziano to na wcześniejszym wycieku części. Numery na zdjęciach to 821-1516, natomiast zdjęcia z wcześniejszych źródeł miały numer seryjny 821-1476. Zaprezentowane części iPada mini są pierwszymi elementami wnętrza urządzenia i choć nie zostały jeszcze potwierdzone dla tego urządzenia, to jednak są zbyt duże by mogły zmieścić się w iPhone’ie.

Drugie zdjęcie oferuje zbliżenie wnętrza portu złącza dokującego, wskazując osiem złotych pinów na deklarowanym kablu dokowania i akcesoriów, które będą z nim współpracować. Liczba pinów w złączu dokującym wciąż jest sporna, gdyż niektórzy sugerują, że metal otaczający styki łącza może działać jako dziewiąty pin.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx