niedziela, 19 maja

Wraz ze zbliżającym się oficjalnym startem sprzedaży nowych iPhonów 12, zaczynają one docierać do pierwszych dziennikarzy i testerów. W związku z tym każdy dzień przynosi nam nowy pogląd w postaci bliższych i dokładniejszych zdjęć urządzeń w rzeczywistych warunkach oświetleniowych, zapewniając między innymi lepsze spojrzenie na różne dostępne kolory tych telefonów.

DuanRui udostępnił na Twitterze zdjęcia ‌iPhone 12‌ w kolorze białym, czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym (PRODUCT) RED. Czarno-białe kolory są podobne do kolorów iPhone’a 11, ale pozostałe kolory są nowe.

DuanRui opublikował również zdjęcia iPhone’a 12 Pro w kolorze grafitowym i pacyficznym niebieskim, który jest nowością w tegorocznej ofercie iPhone’a Pro. Kolor pacyficzny zastąpił kolor nocnej zieleni, który również po raz pierwszy został wprowadzony wraz z iPhonem 11‌ Pro. ‌IPhone 12 Pro‌ i 12 Pro Max są również dostępne w kolorze srebrnym i złotym.

Przedsprzedażowe zamówienia na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro rozpoczęły się w zeszły piątek, a pierwsze urządzenia dotrą do klientów w najbliższy piątek. ‌IPhone 12‌ mini i ‌iPhone 12 Pro‌ Max będą dostępne w przedsprzedaży od piątku 6 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx