wtorek, 27 lutego

iPhone-6-Coque

Po zaprezentowaniu koncepcji szafirowego „iPhone’a Air” na początku tego miesiąca, francuska strona Nowhereelse.fr i grafik Martin Hajek znów połączyli swoje siły aby stworzyć zestaw renderingów 4,7-calowego iPhone’a 6 i towarzyszącej mu obudowy w różnych kolorach, które oparte są na przeciekach schematów zamieszczonych przez japoński magazyn MacFan i wymiarów domniemanej obudowy z początku tego tygodnia.

Nowe wizualizacje przedstawiają iPhone 6 jako cienkie urządzenie z zaokrąglonymi narożnikami, z przeniesionym na prawą stronę urządzenia przyciskiem zasilania i prostokątnymi przyciskami regulacji głośności podobnymi do tych z piątej generacji iPoda touch. Nowa obudowa może pochwalić się także wycięciami pod każdy nowo zaprojektowany otwór, wraz z otworami na aparat, lampę błyskową, a także logo Apple z tyłu.

iPhone 6 prostokątne przyciski głośności

iPhone-6-Coque-Concept-013

iPhone 6 koncepcja

iPhone 6 koncepcja

Warto zauważyć, że zaprezentowano także większego, 5,5-calowego iPhone’a 6 obok 4,7-calowego iPhone 6 i 4-calowego iPhone’a 5S, zachowującego te same właściwości konstrukcyjne jak wersja 4,7-calowa. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje oba rozmiary iPhone’a 6 w najbliższej przyszłości, jednak doniesienia wskazują, że wersja 4.7-calowa pojawi się jako pierwsza tej jesieni, gdyż firma może opóźnić uruchomienie wersji 5,5-calowej z powodu problemów produkcyjnych.

iPhone 6 4,7 cala 5,5 cala koncepcja

Wraz z większym wyświetlaczem, oczekuje się, że następna generacja iPhone’a będzie posiadała cieńszą konstrukcję, nowy procesor A8, czujnik linii papilarnych Touch ID oraz ulepszony aparat z optyczną stabilizacją obrazu. Apple prowadzi ponoć negocjacje z operatorami nad podwyższeniem ceny iPhone’a 6 średnio o 100 dolarów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx