środa, 29 czerwca

1 listopada 2018 roku do regulacyjnej bazy danych Bluetooth Special Interest zostały dodane nowe słuchawki AirPods, co sugeruje, że odświeżona wersja akcesorium może pojawić się w najbliższej przyszłości.

Wpis dotyczący AirPods, zauważony przez MySmartPrice, zawiera numery modeli A2031 i A2032, które wydają się odpowiadać lewej i prawej słuchawce AirPods, które zakończyły proces kwalifikacji Bluetooth.

Numer wersji sprzętu Apple jest wymieniony jako REV 1.1, a obecny numer oryginalnych AirPods to REV1.0. Nowe urządzenia AirPods łączą się z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac z interfejsem Bluetooth 5.0, zgodnie z podanymi szczegółami, ale niewiele więcej o nich można znaleźć na liście.

Plotki sugerowały, że Apple pracuje nad urządzeniem AirPods drugiej generacji z ulepszonym chipem bezprzewodowym, który obsługuje funkcję „hej Siri” bez użycia rąk. AirPods z obsługą „hej Siri” zostały pokazane na filmie otwierającym wrześniową konferencję Apple, ale ulepszone modele AirPods nie pojawiły się ani na wrześniowej, ani październikowej prezentacji.

https://www.youtube.com/watch?v=JHi-WGFGWek

Spodziewamy się również nowego bezprzewodowego etui do ładowania AirPods za pomocą AirPower, ale etui ładujące nie jest wymienione w bazie danych Bluetooth, więc nie wiadomo, czy zaktualizowana wersja będzie towarzyszyć poprawionej wersji AirPods.

Jeśli nowe urządzenia AirPods faktycznie pojawią się z nowym etui ładującym, które obsługuje ładowanie bezprzewodowe, to może to oznaczać również, że Apple planuje wypuścić w końcu matę ładującą AirPower. AirPower został zaprezentowany po raz pierwszy we wrześniu 2017 roku i ma za zadanie jednocześnie ładować iPhone’a, Apple Watch i AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx