czwartek, 7 lipca

Apple udostępnił watchOS 5.1.1 dla Apple Watch, które powinno rozwiązać problem z watchOS 5.1, który mógł całkowicie zawiesić urządzenie podczas instalacji. Numer kompilacji to 16R600.

Nie wszyscy właściciele Apple Watch, którzy pobrali oryginalną aktualizację systemu watchOS 5.1, zostali dotknięci problemem, ale Ci, którzy byli nim dotknięci musieli skontaktować się z Apple, a firma wysyłała im zastępcze zegarki. Niefunkcjonalne zegarki Apple muszą być naprawione przez firmę Apple i nie można ich naprawić za pomocą nowej aktualizacji WatchOS 5.1.1.

watchOS 5.1 wprowadził kilka nowych funkcji do systemu operacyjnego watchOS. Wprowadził wsparcie grupowego FaceTime w wersji audio, pozwalając właścicielom Apple Watch na udział w rozmowach grupowych i wprowadziło obsługę ponad 70 nowych znaków emoji.

Aktualizacja obejmowała również nową pełnoekranową opcję kolorowych tarcz dla zegarków Apple Watch Series 4, a użytkownik może wybierać spośród kilkudziesięciu odcieni. Dostępna jest również okrągła opcja dla starszych modeli zegarków Apple Watch, które łączą się ze standardową tarczą.

Poprawiono również funkcję wykrywania upadku, dwa błędy, które mogły uniemożliwić działanie Walkie-Talkie, oraz problem, że niektóre nagrody za aktywność nie pojawiły się poprawnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx