sobota, 15 czerwca

Nowe 11 i 12,9-calowe modele iPada Pro, które firma Apple zaprezentowała dzisiaj, będą dostarczane z zasilaczem USB-C o mocy 18 W, co stanowi ulepszenie z zasilacza USB-A o mocy 12 W dostarczanego z modelami poprzedniej generacji.

Zasilacz Apple USB-C 18 W powinien ładować nowe modele iPada Pro szybciej, a także będzie można go używać do szybkiego ładowania najnowszych iPhonów Apple po połączeniu z kablem USB-C na Lightning.

Apple dodaje do zestawu z iPadem Pro przewód ładujący USB-C o długości 1 m oraz zasilacz USB-C o mocy 18 W. Chociaż kabel jest już dostępny do kupienia osobno, to zasilacza o mocy 18 W nie można jeszcze kupić jako samodzielnego produktu.

Plotki sugerują, że pierwsze dostawy zasilaczy mogą być niskie, co może wyjaśniać, dlaczego nie można go kupić osobno. Apple prawdopodobnie zaoferuje sprzedaż adaptera o mocy 18 W w najbliższej przyszłości.

Nowe modele iPada Pro są już możliwe do zamówienia w sklepie internetowym Apple, a w sklepach detalicznych mają się pojawić od 7 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx