środa, 17 kwietnia

Firma Apple ogłosiła dziś nowe Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE, a starając się zmniejszyć wielkość opakowań, Apple planuje po raz pierwszy sprzedawać nowe modele Apple Watch bez zasilaczy.

Nowe Apple Watch będą nadal dostarczane z 1-metrowym magnetycznym kablem ładującym, ale zasilacz 5 W, który był dostarczany z zegarkiem, nie jest dołączony do pudełka.

Plotki sugerują, że Apple planuje również wyeliminować zasilacz z modeli iPhone’a, aby zaoszczędzić pieniądze ze względu na koszt 5G, a usunięcie zasilacza z pudełka Apple Watch pozornie potwierdza te plany.

Nowy iPad Air, który został dziś ogłoszony, będzie jednak nadal sprzedawany z zasilaczem. Zawiera nowy zasilacz USB-C o mocy 20 W, który współpracuje z nowym portem USB-C, który zastępuje port Lightning.

Tani ‌iPad‌ ósmej generacji jest również wyposażony w ten sam zasilacz o mocy 20 W wraz z kablem USB-C na Lightning do ładowania.

Nowe modele Apple Watch i iPad‌ ósmej generacji można kupować w Apple od dziś, a ‌iPad Air będzie dostępny od października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Victor
Victor
3 lat temu

Ja w Apple Watch Series 3 zasilaczami nie miałem… więc najpierw zorientujcie się w temacie, a nie nabijacie wyświetlenia

Marcin Gmiter
Marcin Gmiter
Reply to  Victor
3 lat temu

a ja mam Series 4 i miałem. Więc ciekawe..

Kris
Kris
Reply to  Victor
3 lat temu

Pierwsze edycje 3 miały zasilacz. Po wprowadzeniu 4 czy tam 5 zredukowali pudełko 3 do wersji bez zasilacza.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx