niedziela, 19 maja

Wraz z ogłoszonymi dzisiaj nowymi modelami Apple Watch i nowymi modelami iPadów, Apple wypuścił kolekcję nowych pasków i etui.

Od dziś dostępny jest nowy rodzaj pasków do Apple Watch nazwane opaską Solo. Opaska nie posiada żadnego zapięcia i w całości wykonana jest z silikonowego materiału. Apple sprzedaje opaskę Solo za 199 złotych w kolorach: różowy cytrus, głęboki granat, imbirowy, cypryjska zieleń, białym, czarnym i czerwonym.

Opaska jest dostępna w łącznie osiemnastu opcjach rozmiaru, co zapewnia „ultrakomfortowe” dopasowanie, ponieważ nie ma żadnej tradycyjnej klamry ani mechanizmu zapięcia. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, Apple udostępnia na swojej witrynie internetowej szablon do drukowania aby idealnie dopasować jej rozmiar.

Nowością jest pleciona opaska Solo, która jest wykonana z przędzy pochodzącej z recyklingu i dostępna w cenie 449 złotych. Dostępne kolory to atlantycki błękit, górska zieleń, węgiel drzewny, różowa lemoniada i czerwony.

Aby dokonać odpowiedniego doboru rozmiaru będzie można przeprowadzić dokładnie to samo dopasowanie co dla opaski Solo. Oba paski są dostępne do zakupu już od dziś.

Kupujący powinni pamiętać, że opaski Solo i plecione opaski Solo są zoptymalizowane dla Apple Watch SE i Apple Watch Series 4 lub nowszych. Rozmiary od 1 do 9 pasują do kopert 40 mm, a rozmiary od 4 do 12 do kopert 44 mm.

Chociaż te nowe paski powinny technicznie pasować do równoważnych obudów 38 i 42 mm z serii 3 i wcześniejszych, być może będziecie musieli nieco zmniejszyć ich rozmiar, aby uwzględnić jego nieco mniejszą obudowę.

Klasyczny pasek sportowy (za 199 złotych) jest dostępny w pięciu nowych kolorach: imbirowym, cypryjskiej zieleni, głębokim granacie, różowym cytrusie i czerwonym (PRODUCT) RED.

Pojawiło się również siedem nowych kolorów opaski sportowej (za 199 złotych): kumkwat, głęboki granat, śliwkowy, cypryjska zieleń, węgiel drzewny, czerwony i kremowy.

Opaski sportowe Nike są teraz dostępne w kolorach: niebieskiej czerni/jasnego mango, jasny obsydian/ czarny i delikatnej zieleni/neonowej zieleni. Opaski sportowe Nike są teraz dostępne w wersjach delikatna purpura, jasny obsydian i delikatna zieleń.

Apple przerobił nieco skórzany pasek na nowy styl (za 449 złotych) i jest sprzedawany w kolorach bałtycki błękit, kalifornijski mak, naturalny brąz i czarnym. Opaski z nowoczesną klamrą (699 złotych) są teraz oferowane w kolorach granatowym, szkarłatnym i różowego cytrusa.

Wreszcie na koniec bransoleta mediolańska została zaktualizowała o kolor złoty i grafitowy.

Dla nowego iPada ósmej generacji Apple oferuje Smart Cover w kolorze różowego cytrusa, głębokiego granatu i cypryjskiej zieleni. Etui Smart Folio do nowego iPada Air 4. generacji jest sprzedawane w tych samych kolorach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx