czwartek, 21 września

Apple zaprezentował wczoraj nowy system ładujący o nazwie MagSafe, który jest przeznaczony do iPhone’a, a jego konstrukcja jest podobna do ładowarek indukcyjnych używanych w Apple Watch.

Nowe ładowarki MagSafe są w stanie ładować nowe modele ‌iPhone’a‌ 12 szybciej niż ładowarki indukcyjne oparte na Qi, oferując moc do 15 W. Apple wspomniał o ładowaniu 15W podczas konferencji, ale potwierdzają to również strony produktowe dotyczące nowych urządzeń.

Ładowarki bezprzewodowe oparte na Qi są nadal ograniczone maksymalnie do 7,5 W mocy ładowania, gdy są używane z urządzeniem Apple, więc ci, którzy szukają najszybszej opcji ładowania „bezprzewodowego”, będą mogli wybrać jedną z nowych ładowarek MagSafe od Apple.

Apple zaprojektował ładowarkę MagSafe w podobnym stylu jak tak do Apple Watch, wraz z podwójną ładowarką, która zawiera również ładowarkę Apple Watch. Specyfikacje ładowania MagSafe są również udostępniane firmom zewnętrznym, które będą w stanie z czasem stworzyć swoje urządzenia ładujące wykorzystujące MagSafe dla nowej linii iPhone’ów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx