niedziela, 19 maja

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że cała rodzina iPhone’ów 12 zyskuje wsparcie wskrzeszonego połączenia MagSafe, który będzie oferował bezprzewodowe ładowanie o dużej mocy, a także nowy ekosystem akcesoriów dołączanych do iPhone’a 12. Wcześniej MagSafe była marką Apple dla rozłączających się kabli do ładowania MacBooków.

Firma poinformowała, że łącze MagSafe poprawi ładowanie iPhonów 12, dzięki magnesom zoptymalizowanym pod kątem wyrównania i wydajności oraz obsługujących ładowanie 15 W. ‌IPhone 12‌ nadal będzie obsługiwał istniejące maty ładujące Qi.

Jeśli chodzi o akcesoria, pojawi się nowy ekosystem magnetycznych etui, które można w prosty sposób przypiąć i zdjąć z iPhone’a 12. W przypadku etui obejmuje to nowe silikonowe, skórzane i przezroczyste etui, które można łatwo zatrzasnąć z tyłu iPhone’a. Jest też osobny skórzany portfel.

Jeśli chodzi o ładowarki, dostępna jest ładowarka MagSafe i ładowarka MagSafe Duo, które obsługują zarówno iPhone’a 12, jak i Apple Watch. Firma Apple potwierdziła, że jeszcze w tym roku pojawi się więcej akcesoriów MagSafe od innych firm takich jak Belkin. Pełną listę aktualnie dostępnych akcesoriów można przejrzeć tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx