poniedziałek, 17 czerwca

 

Apple potwierdził, że nowa klawiatura Magic Keyboard będzie kompatybilna wstecznie z obydwoma modelami iPad Pro z 2018 roku, iPadem Pro 12,9 cala (3-ciej generacji) i iPadem Pro 11 cali (1-ej generacji).

Ogłoszona dziś wraz z nowymi modelami iPada Pro klawiatura Magic Keyboard przyczepia się magnetycznie do iPada Pro i posiada pływającą konstrukcję, która działa na kolanach lub biurku oraz zintegrowany gładzik do kontrolowania wskaźnika ekranowego, który według Apple pozwoli użytkownikom ulepszyć ich przepływy pracy na wiele sposobów.

Klawiatura Magic Keyboard posiada wsporniki z zawiasami do płynnej regulacji kąta widzenia do 130 stopni, w tym pełnowymiarową klawiaturę z podświetlanymi klawiszami i mechanizm nożycowy, który zapewnia skok 1 mm. Posiada również wejście ładowania USB-C.

Klawiatura Magic Keyboard zostanie wypuszczona dopiero w maju, ale w przyszłym tygodniu Apple wypuści ‌ iPadOS‌ 13.4, który wprowadza obsługę gładzika dla wszystkich iPadów, więc właściciele iPadów Pro‌ z 2018 roku będą musieli zaktualizować swoje urządzenia, aby zapewnić zgodność z Magic Keyboard kiedy już się pojawi.

Magic Keyboard będzie kosztować 1 499 złotych dla modelu 11-calowego iPada Pro i 1 699 złotych dla modelu 12,9 cala iPada Pro i będzie zawierać układy klawiatury w ponad 30 językach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx