poniedziałek, 24 czerwca

Apple ogłosił dziś, że nowa klawiatura Magic Keyboard dla iPada Pro jest od dziś możliwa do zamówienia w sklepie internetowym apple.pl i może trafić do klientów w przyszłym tygodniu.

Nowa klawiatura z gładzikiem to akcesorium, które Apple zapowiedział w zeszłym miesiącu wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modeli 11-calowych i 12,9-calowych iPadów Pro. Magic Keyboard łączy się magnetycznie z iPadem Pro, zapewniając „pływającą” konstrukcję wspornikową, umożliwiającą płynną regulację kąta widzenia do 130 stopni.

Sama klawiatura jest pełnowymiarowa z podświetlanymi klawiszami i mechanizmem nożycowym, który zapewnia skok 1 mm. Istnieje również gładzik, który współpracuje z iPadOS 13.4 i jego nową funkcją, która obsługuje zarówno gładziki, jak i myszy.

Jeśli chodzi o ładowanie, Magic Keyboard obsługuje ładowanie przez port USB-C, a gdy Magic Keyboard jest zamknięty, mikrofony ‌iPad Pro‌ zostają odłączane, co zapobiega naruszeniu danych audio.

Chociaż jest dedykowana tegorocznym iPadom Pro z 2020 roku, to nowa Magic Keyboard jest również kompatybilna z modelami iPada Pro poprzedniej generacji.

Klawiaturę Magic Keyboard dla 11-calowego iPada Pro można kupić za 1499 zł, a dla 12,9-calowego iPada Pro za 1699 złotych w oficjalnym sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx