sobota, 2 lipca

Firma Apple wypuściła właśnie zapowiedzianą w ubiegłym miesiącu aplikację „Clips”. Aplikacja pojawiła się już w App Store jednak ze względu na kwestie propagacji może być jeszcze ciężka do odszukania.

Clips umożliwia użytkownikom łączenie filmów, zdjęć i muzyki w jedno wideo, które może być udostępniane przez iMessage, Facebook, Instagram, YouTube i inne serwisy. Użytkownicy mogą również tworzyć animowane napisy zatytułowane „Live Titles” używając tylko głosu i stosować efekty takie jak filtry, komiksowe dymki z tekstem albo strzałki.

Przedstawiamy Clips. Nową apkę na iOS do kręcenia i udostępniania filmów wzbogaconych o zabawne napisy, efekty, grafiki i nie tylko. Treści dodaje się łatwo i szybko. Wystarczy nagrać materiał albo przeciągnąć wideo lub zdjęcie z biblioteki. Funkcja Live Titles pozwala łatwo tworzyć animowane napisy. Ich treść dyktujesz w trakcie kręcenia. Masz do wyboru wiele różnych stylów, a każdy będzie idealnie zsynchronizowany z Twoim głosem. Wybierz filtr. Dorzuć emoji. I jeszcze komiksowe dymki albo strzałki. Lub stwórz idealny nastrój muzyką, która automatycznie dopasowuje się do długości filmu.

Jak już zauważono, Clips ma znany format kwadratu rozpowszechniony przez firmę Instagram. Indywidualne nagrania wideo o długości do 30 minut można połączyć, aby utworzyć nawet godzinne wideo o rozdzielczości 1080p HD.

Aplikacja Clips jest zgodna z iPhonem 5s i nowszymi modelami, iPadem Pro, iPadem (5. generacji), iPadem Air i nowszymi modelami, iPadem mini 2 i nowszymi modelami oraz iPodem touch (6. generacji) i wymaga systemu iOS 10.3 lub nowszego. Bezpośrednio w iTunes znajdziecie ją tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx