poniedziałek, 24 stycznia

Firma Nomad udostępniła film, który zapowiada nadchodzącą matę do ładowania bezprzewodowego „Base Station Pro„. Podobnie jak anulowane akcesorium Apple AirPower, Base Station Pro może ładować do trzech urządzeń jednocześnie w dowolnej pozycji.

Nomad współpracował z firmą Aira i jej technologią bezprzewodowego ładowania „FreePower” nad stworzeniem Base Station Pro, która ma matrycę 18 cewkową i zastrzeżone algorytmy, które lokalizują położenie smartfona w dowolnej orientacji. Mata obsługuje standard Qi, więc jest kompatybilna z najnowszymi iPhone’ami Apple i innymi smartfonami obsługującymi bezprzewodowe ładowanie Qi.

Do zestawu Nomad dodaje 2-metrowy pleciony kabel USB-C na USB-C oraz zasilacz USB-C o mocy 30 W. Sama stacja bazowa Pro mierzy około 8,7 cala długości, 5,5 cala szerokości i 0,5 cala grubości.

Zamieszczony film pokazuje Base Station Pro oraz pierwsze kroki jakie Nomad podjął tworząc urządzenie. Film i strona internetowa Nomad przedstawia iPhone’a i AirPods na macie, jednak ładowanie Apple Watch nie będzie obsługiwane. Nomad sprzedaje obecnie Base Station Apple Watch Edition jako kolejną alternatywę AirPower, która zawiera dedykowany krążek do ładowania zegarka w cenie 139 dolarów.

Na rynku dostępna jest również oryginalna Base Station za 99 dolarów, która ładuje do dwóch smartfonów bezprzewodowo lub do czterech dzięki zintegrowanym portom USB-C i USB-A.

Nomad nie ujawnił jeszcze ceny ani daty premiery Base Station Pro, ale zainteresowani mogą się zarejestrować, aby otrzymać powiadomienie, kiedy będzie dostępna w przedsprzedaży. Na stronie Nomad uzyskać można również więcej informacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x