czwartek, 28 września

Nomad Brush to zaprojektowany przez artystę i fana najnowszych technologii pędzel, który może okazać się naprawdę rewolucyjnym gadżetem ułatwiającym i w dużym stopniu modyfikującym pracę grafików, malarzy oraz rysowników. Za jego pomocą możemy bowiem tworzyć bardzo dokładne obrazy bezpośrednio na  powierzchni ekranu dotykowego iPada oraz teoretycznie, wszystkich innych urządzeń mobilnych z wyświetlaczami pojemnościowymi.

A Portrait – Time Lapse from Don Lee on Vimeo.

Rozwiązanie to daje o wiele większe  możliwości niż niedokładne rysiki – każdy pojedynczy egzemplarz wykonany jest jak na razie ręcznie i składa się z zespołu połączonych w jedną całość materiałów przewodzących. Przeciągając pędzlem po ekranie, możemy otrzymać efekt niezwykle zbliżony do tego, jakbyśmy malowali lub rysowali na zwyczajnej kartce papieru albo płótnie.

Nomad Brush jest dość tani, szczególnie kiedy porównamy go z cenami innych gadżetów przystosowanych dla iPada. Możemy go kupić już za niespełna 25$.  Firma proponuje także kilka aplikacji, w których zdecydowanie użyteczne będzie zastosowanie pojemnościowego pędzla.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Nomad Brusch, gdzie możemy wybrać spośród kilku wielkości pędzli w zależności od urządzenia na jakim będziemy go stosowali. Sklep proponuje nawet małe pędzelki z myślą o najmłodszych artystach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx