poniedziałek, 4 lipca

W Chinach pojawił się bardzo dziwny klon iPada, który nie dość, że kosztuje aż 1,600 dolarów, to w dodatku można na nim oglądać wyłącznie materiały stworzone przez komunistyczną propagandę.

W ostatnich dniach media poświęcone nowinkom technicznym często poruszały temat Red Pada, czyli chińskiego klona iPada. Tablet z wyglądu jest identyczny, jak jego amerykański odpowiednik, z tą różnicą, że posiada procesor A9, czerwone akcenty na obudowie oraz działa w oparciu o system Android.

Wall Street Journal twierdzi, że chiński tablet powstał ponoć we współpracy z tamtejszym Ministerstwem Przemysłu i Technologii, a oferowany jest w astronomicznej cenie 1,600 USD. Jednak jego najbardziej unikalną cechą jest to,  iż użytkownik ponoć ma dostęp wyłącznie do materiałów specjalnie przygotowanych przez chińską komunistyczną partię, takich jak strona People’s Daily.

Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się wydać taką kwotę na Red Pada, skoro za 200 dolarów może już kupić normalny tablet, bez żadnych dodatkowych udziwnień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx