piątek, 8 grudnia

Nowy film porównujący rzekomą obudowę drugiej generacji iPada mini, istniejącego iPada mini i nadchodzącego iPada piątej generacji pojawił się dziś na YouTube. Tak jak wczorajszy film tak i ten został udostępniony przez Unbox Therapy.

Obudowa nowego iPada mini jest niemal identyczna jak istniejącego, a jedyna różnica pomiędzy nimi to srebrne, lustrzane logo firmy Apple z tyłu drugiej generacji mini, które także pojawia się na prototypowej obudowie piątej generacji pełnowymiarowego iPada. Obecne pełnowymiarowe biało-srebrne iPady mają czarne logo Apple.

Mimo, że następny iPad mini ma nie posiadać żadnych zmian w wyglądzie, to jego największym uaktualnieniem ma być zastosowanie w nim wyświetlacza Retina.

IPad piątej generacji ma podobno przejąć wiele wizualnych cech z iPada mini, podobną obudowę, zaokrąglona zaślepki boczne, węższą i bardziej zwartą konstrukcję. Firma Apple ma zaprezentować zarówno drugą generację iPada mini oraz iPada piątej generacji jeszcze w tym roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
10 lat temu

Szkoda że od początku taki nie był 😉 jednak się dało zrobić takiego cienkiego 🙂

jur_me
jur_me
10 lat temu

„Obecne biało-srebrne iPady mini mają czarne logo Apple”. – nie rozumiem tego, bo mój biało-srebrny iPad mini ma srebrne lustrzane logo. To jaka jest różnica? Chyba chodzi o dużego iPada.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx