sobota, 20 kwietnia

Zaledwie kilka godzin przed dzisiejszą konferencją Apple, renomowany Evan Blass udostępnił zdjęcia urządzeń jakie mogą się dziś pojawić. Jest wśród nich nowy iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 mini a także nowy, mniejszy głośnik HomePod.

Kolory iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini to niebieski, czerwony, zielony, czarny i biały. Są one zgodne z wcześniejszymi przewidywaniami: niebieski jest ciemnoniebieski, podobny do nowej opcji niebieskiego zegarka Apple Watch Series 6 z aluminium, zielony to jasny odcień mięty, a czerwony jest oznaczony jako (PRODUCT) RED.

Kolory iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max to niebieski, grafitowy, złoty i srebrny. Są one bardziej subtelne niż ten widoczne w iPhonie 12 i iPhonie 12 mini, z podobnym wyglądem do opcji koloru Midnight Green dla iPhone’a 11 Pro i iPhone 11 Pro Max dzięki matowej tylnej szybie połączonej z błyszczącą wypukłością aparatu.

Wreszcie o raz pierwszy możemy również zobaczyć zdjęcia dziś przedstawiające, jak twierdzi autor, szeroko zapowiadanego czarnego i białego „HomePoda mini”. Chociaż istniejący HomePod ma zaokrągloną, cylindryczną konstrukcję, wszystko wskazuje na to, że HomePod mini będzie miał bardziej kulisty wygląd, z podobnym wykończeniem siatki dostępnym w kolorze czarnym lub białym. Bardziej płaska górna powierzchnia pomieści dotykowe elementy sterujące głośnością, odtwarzaniem i nie tylko, a po aktywacji Siri pojawi się duże, wielokolorowe światło.

Konferencja Apple rozpocznie już dziś o godzinie 19.00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx