czwartek, 7 grudnia

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się kolejna jesienna konferencja Apple „Hi, Speed”. Tym razem konferencja skupiona będzie na prezentacji nowych modeli iPhone’a, na które większość z Was czeka już od września.

Dzisiejsze wydarzenie ze względu na wciąż trwającą pandemią koronawirusa będzie wydarzeniem wyłącznie cyfrowym bez udziału zaproszonych gości.

Biorąc pod uwagę, że na wrześniowej konferencji zobaczyliśmy już nowego iPada Air 4, ósmą generację iPada i Apple Watch Series 6, oczekuje się, że dzisiejszy event będzie skupiony przede wszystkim na prezentacji nowej linii iPhonów 12, ale także może innych nowych urządzeń.

Przyglądając się wszystkim ostatnim plotkom, 13 października możemy również zobaczyć nowe nauszne słuchawki, które roboczo nazywane są AirPods Studio. Miałyby one być nauszną alternatywą dla AirPods i AirPods Pro. Plotki sugerują, że AirPods Studio będą posiadać aktywną redukcję szumów i wygląd w stylu retro. Nowością jaka zostanie wprowadzona ma być według szeroko zakrojonych plotek również nowa, mniejsza wersja głośnika HomePod nazywanego roboczo „HomePod mini”.

Co jednak na niej się finalnie wydarzy możecie zobaczyć również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx