niedziela, 19 maja

Firma Caviar znana z tworzenia ekstrawaganckich, drogich przeróbek modeli iPhone’a firmy Apple, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek swojego najnowszego niestandardowego modelu iPhone’a 12 Pro inspirowanego ‌iPhone’em‌ 4.

Kolekcja „iPhone 12 Pro‌ Jobs 4” jest poświęcona Steve’owi Jobsowi i 10-leciu iPhone’a 4 – ostatniego modelu, który został osobiście zaprezentowany przez Jobsa – i obejmuje modele iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max w czarnym kolorze tytanowym, białym i luksusową złotą wersję.

Przód każdego urządzenia pozostaje nienaruszony, ale z tyłu znajduje się autentyczny fragment oryginalnego słynnego golfu Jobsa osadzonego w logo Apple, a dolna część smartfonów jest ozdobiona autografem Jobsa, „jako znak jakości, symbol swoich czasów ”i słynne hasło Apple: „Think different”.

Według firmy Caviar, biały model wykonany jest z kompozytu G10 pokrytego emalią jubilerską, a logo jabłka jest wykonane ze srebra próby 925, natomiast model złoty wykonany jest z prawdziwego 18-karatowego złota, a logo jabłka jest wykonane ze złota 750.

Więcej szczegółów na temat nowej kolekcji „iPhone 12 Pro‌ Jobs 4” można znaleźć na stronie Caviar. Ceny nowych iPhone’ów zaczynają się od 6490 dolarów za model iPhone’a 12 w kolorze czarnego tytanu o pojemności 128 GB, a do 10140 dolarów za czarno-złoty ‌iPhone 12 Pro Max‌ z pamięcią 512 GB.

Caviar sprzedaje również szereg innych niestandardowych, luksusowych iPhone’ów wykonanych z wyjątkowych materiałów i o skomplikowanych wzorach. Ponadto w tym roku sprzedaje również niestandardowe buty sportowe New Balance 991, które zawierają również część golfu Jobsa i małą tytanową płytkę z hasłem „Think different”.

Caviar mówi, że każdy telefon z tej serii zostanie wydany w limitowanej ilości 10 modeli, a niestandardowe sneakersy New Balance 991 ograniczone do 30 sztuk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx