sobota, 15 czerwca

W tym roku Apple wprowadził do iPhone’a 15 port USB-C, dzięki czemu może współpracować on z kablami USB-C, power bankami USB-C i nie tylko. Okazuje się, że niektóre powerbanki USB-C nie działają prawidłowo z iPhonem 15, co powoduje problemy z ładowaniem.

Jak zauważono na forum Reddit, nie wszystkich istniejących powerbanków USB-C można używać z modelami ‌iPhone’a 15‌. Może to być związane z funkcję odwrotnego ładowania iPhone’a. W niektórych przypadkach iPhone 15 nie będzie się ładował lub iPhone 15 będzie ładował power bank.

Problem dotyczy wielu różnych powerbanków, a ze względu na dużą ich liczbę na rynku niemożliwe jest wymienienie modeli, które nie działają. Jedną z wersji, która nie działa, jest Anker PowerCore Slim 10K PD, a klientowi, który skontaktował się z firmą Anker, powiedziano, że jedynym sposobem na naładowanie „iPhone’a” za pomocą power banku jest użycie portu USB-A.

Modele iPhone’a 15 umożliwiają ładowanie Apple Watch, słuchawek AirPods lub innego iPhone’a przez port USB-C i istnieje możliwość, że ta funkcja ma wpływ na niektóre power banki. Większość powerbanków USB-C z funkcją Power Delivery wydaje się działać zgodnie z przeznaczeniem, jednak właściciele iPhone’a 15 powinni mieć świadomość, że niektóre z nich mogą być niekompatybilne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
8 miesięcy temu

A mi się ostatnio nie chce ładować z ładowarki

Stasiek
Stasiek
8 miesięcy temu

Może chociaż nie będzie zapychać jak lighting

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx