sobota, 15 czerwca

Netgear ogłosił dziś nowy mesh router z rodziny produktów Orbi, nazwany Orbi Dual Band Mesh Wi-Fi System. Nowy system składa się z jednego routera i jednego lub więcej satelitów i jest przeznaczony dla domów o powierzchni do 400 metrów kwadratowych (z dwoma satelitami).

Router i satelity mają tę samą konstrukcję kostki o rozmiarze ok. 10 cm i wysokości 7 cm. Podobnie jak w przypadku innych systemów kratowych, po zakupie routera podstawowego użytkownicy mogą nadal dodawać satelity, aby zwiększyć zasięg sieci w całym domu.

Nowy router zapewnia Wi-Fi z prędkością do 1,2 Gb/s, obsługuje MU-MIMO do jednoczesnego przesyłania danych, zawiera dwie wysokowydajne anteny wewnętrzne i jest zasilany czterordzeniowym procesorem 710 MHz. Ponieważ jest to router dwupasmowy, obsługuje również pasma 2,4 GHz (400 Mb/s) i 5 GHz (866 Mb/s).

System Wi-Fi Dual Band Mesh Wi-Fi jest wyposażony w cybertarczę NETGEAR Armor, która jest wbudowana w router i satelity w celu ochrony urządzeń mobilnych i komputerów użytkownika. Netgear Armor oferuje funkcje antywirusowe, anty-malware i ochronę danych dla nieograniczonej liczby urządzeń.

System obejmuje również kontrolę rodzicielską Netgear Circle, umożliwiając rodzicom zdefiniowanie ustawień odpowiednich dla wieku każdego członka rodziny, umożliwienie bezpiecznego wyszukiwania, blokowanie niektórych reklam i wiele innych.

Ustawienia kontroli rodzicielskiej i inne funkcje są wykonywane przez aplikację Netgear Orbi na iOS i Androida, w tym proces konfiguracji urządzenia. W aplikacji użytkownicy mogą przeprowadzać testy prędkości, zarządzać urządzeniami w sieci, rozwiązywać problemy z łącznością i wykonywać inne czynności.

System Wi-Fi Dual Band Mesh Wi-Fi wyceniono na 229,99 dolarów, a w zestawie otrzymujemy jeden router i dwie satelity.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx