sobota, 2 marca

Netflix ogłosił dzisiaj oficjalne wprowadzenie nowej funkcji „Odtwórz losowo”, która umożliwia odtwarzanie treści w usłudze przesyłania strumieniowego w oparciu o nawyki użytkownika.

Ta funkcja daje osobom, które logują się do Netflixa i nie są pewne, co chcą zobaczyć, opcję szybkiego dostępu do treści bez niekończącego się przewijania i szukania odpowiednich treści.

Czasami po prostu nie masz ochoty podejmować decyzji.  Na przykład w piątkowy wieczór po długim tygodniu pracy.  Albo gdy otwierasz lodówkę pełną jedzenia, ale nie masz chętki na nic szczególnego.  Lub podczas rodzinnego wieczoru filmowego, kiedy nie możecie dojść do zgody, co obejrzeć. Chyba każdy z nas to kiedyś przerabiał.

Czasami po prostu chcesz włączyć Netflixa i od razu zacząć oglądać coś nowego. Właśnie dlatego stworzyliśmy funkcję „Odtwórz losowo” – po prostu siadasz i oglądasz.

Netflix twierdzi, że „Odtwórz losowo” zaoferuje nowy serial lub film, który jest podobny do tego, co oglądaliście wcześniej, odcinek lub film, który już oglądasz, ale możesz chcieć obejrzeć go ponownie, serial lub film z listy ulubionych lub odcinek programu, który zacząłeś oglądać, ale jeszcze nie skończyłeś.

Dostęp do „Odtwórz losowo” można uzyskać z ekranu logowania podczas wybierania profilu, z głównego ekranu głównego lub z menu nawigacji. Netflix testował tę funkcję z niektórymi użytkownikami przez ostatnie kilka miesięcy, ale od dziś jest ona dostępna oficjalnie dla wszystkich.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx