środa, 17 lipca

Seria wydrukowanych w 3D makiet iPhone’a 12 stworzonych w oparciu o wycieki schematów i informacji z łańcucha dostaw Apple zostały dziś udostępnione przez japońską stronę Mac Otakara, dając nam kolejne spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po ofercie iPhone’ów 2020.

Plotki sugerują, że Apple wypuści cztery modele ‌iPhone’a 12‌ w 2020 roku: 5,4-calowy iPhone 12‌, 6,1-calowy iPhone 12‌, 6,1-calowy iPhone 12‌ Pro i 6,7-calowy ‌iPhone 12‌ Pro Max.

Zdjęcia przedstawiają wszystkie cztery rozmiary, choć makieta Mac Otakary wydaje się zestawiać 6,5-calowy telefon iPhone 12 Pro, a nie 6,7-calową wersję, o której wiele razy mówiono w przeszłości.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, makiety dwóch niższych urządzeń mają konfiguracje z podwójnym obiektywem, podczas gdy wyższej modele posiadają trzy obiektywy podobnie jak obecne modele Pro.

Mac Otakara twierdzi, że tacka SIM, która znajdowała się po prawej stronie urządzenia we wcześniejszych modelach iPhone’a, zostanie przeniesiona na lewą stronę pod przyciskiem głośności.

Jest to plotka, którą słyszeliśmy wcześniej i wydaje się, że jest to zmiana, którą Apple wprowadza, aby pomieścić moduł anteny 5G, który powinien być zawarty we wszystkich czterech modelach iPhone’a 12.

Wygląda na to, że iPhone’y mają również zmienną liczbę otworów na głośniki po każdej stronie w zależności od modelu, jednak wszystkie iPhone’y spodziewane w 2020 roku będą nadal miały złącza Lightning.

Przynajmniej niektóre z nowych modeli iPhone’a będą miały konstrukcję w stylu iPada Pro z metalową ramką z płaskimi krawędziami, co znacznie różni się od obecnych modeli. Oczekuje się, że w wyższej klasie modeli iPhona 12 Pro będzie dostępna konfiguracja kamery 3D podobna do skanera LiDAR w iPadzie Pro, choć nie wydaje się, aby było to przedstawione na makietach dostarczonych przez Mac Otakarę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx