poniedziałek, 11 grudnia

iPhone 6_koncepcja

Nowy raport tajwańskiego Economic Daily News twierdzi, że Apple zaprezentuje i wypuści 4,7-calowego iPhone’a 6 już w sierpniu, a większy 5,5-calowy model we wrześniu. Raport stwierdza również, że Apple wyprodukuje 80 milionów sztuk iPhone’a 6 w tym roku. Pomóc w tym mają dostawcy firmy Apple czyli Foxconn i Largan Precision, którzy będą odpowiednio odpowiedzialni za montaż i produkcję modułu kamery.

Sierpniowa premiera iPhone’a 6 byłaby odmienną strategią Apple, gdyż firma swoje ostatnie trzy wersje iPhone’a wypuszczała we wrześniu lub październiku. Wiadomości kontrastuje także z wcześniejszymi informacjami, które mówiły, że 4,7-calowy iPhone 6 zadebiutuje we wrześniu, a wersja 5,5 calowa pojawi się przed końcem tego roku lub na początku 2015 z powodu problemów z baterią urządzenia i technologią wyświetlacza.

Oprócz większego ekranu przewiduje się, że następna generacja iPhone’a będzie posiadać cieńszy profil, szybszy procesor A8 i ulepszony aparat.  Analityk Jefferies Peter Misek twierdził również w zeszłym miesiącu, że Apple jest w trakcie negocjacji z operatorami nad podniesieniem ceny iPhone’a 6 średnio o 100 dolarów.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx