czwartek, 18 lipca

Magic Mouse 2

Grupa zgłoszeń opublikowany na stronie internetowej Amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności ujawniła zbliżające się aktualizacje dla Apple Magic Mouse i bezprzewodowej klawiatury Apple. Zdjęcia towarzyszące zgłoszeniom dość jasno wskazują następcę Magic Mouse, który po prostu zatytułowany będzie „Magic Mouse 2”, ale nie ma za to konkretnej nazwy dla nowej bezprzewodowej klawiatury.

Do najbardziej znaczących wewnętrznych zmian w obu urządzeniach należeć będzie odświeżenie funkcji Bluetooth, która w każdym urządzeniu zostanie poprawiona z istniejącego Bluetooth 2.1 do Bluetooth 4.2. Aktualizacja ta przyniesie akcesoriom Apple odczuwalne korzyści, które powinny zostać zauważone we wzroście żywotności baterii i bardziej niezawodnej łączności między urządzeniami wejściowymi i głównym komputerem.

239630-1280

Nota wspomina także o włączeniu zintegrowanych akumulatorów litowych, które użytkownicy będą mogli ładować zamiast wymieniać tradycyjne baterie AA, co trzeba robić w obecnej generacji bezprzewodowej klawiatury i myszy Magic Mouse. Zmiana ta zauważalna jest przede wszystkim na bezprzewodowej klawiaturze Apple, z której usunięto okrągły moduł na dole, służący do przechowywania baterii AA.

239629-1280

Zarówno bezprzewodowa klawiatura jak i mysz Magic Mouse 2 przeszły badania przedprodukcyjne, więc jest możliwość zaprezentowania ich być może na nadchodzącym wrześniowym evencie związanym z nową generacją iPhone’a lub też na osobnej prezentacji związanej z nowym iPadem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx