poniedziałek, 15 lipca

Firma analityczna AppSee informuje, że iPad z identyfikatorem „iPad6,8” i rozdzielczością 2732 x 2048 pikseli – prawdopodobnie 12,9-calowy „iPad Pro” – pojawił się w logach analityków. Firma w swoich logach zauważyła również „iPhone8,1” i „iPhone8,2”, które są najprawdopodobniej identyfikatorami modelowymi dla tak zwanych „iPhone’a 6S” i „iPhone’a 6S Plus.”

Kilka miesięcy temu, tajwański deweloper iOS Hiraku Wang podzielił się informacją o odnalezionym w kodzie systemu beta iOS 9 wpis sugerujący 12,93-calowego iPada Pro o rozdzielczości 2732×2048 pieli i 264 PPI. Firma badawcza DisplaySearch odnotowała również w styczniu, że Apple pracuje nad wyświetlaczem tabletu o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli i 265 PPI.

239851-640

W związku z tym, że nowe urządzenie zaczyna pojawiać się w analizach, jest prawdopodobne, że Apple zbliża się do końcowych etapów testowania nowych modeli iPhone’a i iPada, które według przewidywań zostaną ogłoszone w najbliższym czasie. Apple ma podobno zorganizować swoje wydarzenie medialne w dniu 9 września, aby zaprezentować „iPhone’a 6S” i „iPhone’a 6S Plus”, ale nie jest jasne, czy podczas tej samej imprezy zostanie również zaprezentowany „iPad Pro”. Być może Apple będzie chciał dla niego zorganizować osobny event później, czy też na początku 2016 roku.

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, wydał dziś nową notatkę dla inwestorów w której informuje, że „iPad Pro” z Force Touch i rysikiem wejdzie do masowej produkcji we wrześniu lub październiku. Kuo spodziewa się, że Force Touch stanie się standardem we wszystkich produktach Apple, podobnie jak Siri, Touch ID, wyświetlacze Retina oraz inne funkcje które pierwotnie wdrożone w jednym urządzeniu trafiły do pozostałych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx