sobota, 20 kwietnia

Najnowsza, czwarta wersja beta systemu iOS 16.1, która została udostępniona programistom i publicznym beta testerom usuwa błędny przełącznik adaptacyjnego trybu kontaktu, który został dodany do pierwszej generacji słuchawek AirPods Pro i AirPods Max w poprzedniej wersji beta.

Po aktualizacji w zeszłym tygodniu właściciele AirPods Pro i AirPods Max korzystający z oprogramowania AirPods w wersji beta znaleźli przełącznik „Adaptacyjnego trybu kontaktu” w ustawieniach AirPods i początkowo zakładano, że Apple wprowadził tę funkcję, która zadebiutowała w AirPods Pro 2 również do starszych modeli AirPods.

Mark Gurman z Bloomberga poinformował przedwczoraj, że ustawienie adaptacyjnego trybu kontaktu było błędem, który Apple teraz potwierdził usuwając je z obecnej wersji beta. To byłoby zdecydowanie ciekawe, gdyby Apple zdecydował się wprowadzić główną funkcję AirPods Pro 2 również do starszym modeli.

Adaptacyjny tryb kontaktu to ekskluzywna funkcja AirPods Pro 2, którą włącza nowy chip H2 w urządzeniu. Została zaprojektowany, aby umożliwić AirPods Pro wyciszenie głośnych dźwięków, takich jak prace budowlane, syreny bez blokowania całego hałasu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx