piątek, 1 marca

Podczas prezentacji nowego komputera Mac mini i MacBooka Air pod koniec października, Apple dodał do swojego sklepu internetowego nadchodzący Blackmagic eGPU Pro.

W momencie wprowadzenia, obok produktu widniała informacja, że będzie on dostępny pod koniec listopada, ale obecnie informacja ta zmieniła się na „dostępne wkrótce” co nie precyzuje dokładnie jego dostępności.

Wyceniony na 5899 złotych Blackmagic eGPU Pro wyposażony jest w procesor graficzny Radeon RX Vega 56 z pamięcią 8 MB MBM2, dwoma portami Thunderbolt 3, czterema portami USB 3, portem HDMI 2.0 i portem DisplayPort 1.4. Oferuje moc umożliwiającą jednoczesne ładowanie MacBooka Pro prądem o mocy 85 W.

Nowy zewnętrzny procesor Blackmagic eGPU Pro przyspiesza działanie profesjonalnych aplikacji z rozbudowaną grafiką, nadaje perfekcyjną płynność grom, pozwala kreować i korzystać z treści z elementami wirtualnej rzeczywistości oraz tworzyć profesjonalne stacje robocze dzięki obsłudze wielu różnych akcesoriów.

Podobnie jak poprzedni nie-Pro Blackmagic eGPU, nowa wersja zawiera zintegrowaną obudowę aluminiową. Zgodny jest z dowolnym komputerem Mac z portem Thunderbolt 3, w tym z komputerem Mac mini, MacBook Air i MacBook Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx