środa, 24 lipca

Nadchodzący 6,5-calowy iPhone firmy Apple może się nazywać „iPhone Xs Max” wynika z informacji  udostępnionych przez BGR i powołujących się na źródła zaznajomione z planami marketingowymi Apple.

Nazwy tegorocznych iPhone’ów wciąż są niejasne, a Apple ma nieco trudności z wyborem nowego schematu nazewnictwa zgodnego z iPhone’em X, iPhone’em 8 i iPhone’em 8 Plus.

W ubiegłym tygodniu wyciekły informacje sugerujące, że Apple zdecydował się na nazwę „iPhone Xs” dla urządzeń OLED 5,8 i 6,5-calowych. W tamtym czasie uważano, że oba mogą używać tej samej nazwy „iPhone Xs”, jak na przykład iPad Pro, ale teraz wygląda na to, że większy model może nadal zawierać unikalną nazwę.

Apple nie planuje używać już oznaczenia „Plus”, którego używał od czasu wprowadzenia iPhone’a 6 Plus, a „Max” może być tego zamiennikiem. „iPhone Xs Plus” jest dłuższy i trudniejszy do wypowiedzenia niż „iPhone Xs Max”

6,5-calowy iPhone Xs Max będzie sprzedawany wraz z 5,8-calowym iPhone’em Xs i 6,1-calowym iPhonem LED, którego nazwy jeszcze nie znamy.

W innych powiązanych wiadomościach niemiecka strona Macerkopf udostępniła szczegóły dotyczące potencjalnych cen telefonów w Europie. Cytując parę nienazwanych źródeł, strona twierdzi, że iPhone 6,1 cala może kosztować 799 euro, 5,8-calowy iPhone Xs może kosztować 909 euro, a iPhone Xs Max może kosztować 1149 euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx