wtorek, 28 marca

Firma Apple wprowadziła nowy program naprawy płyt głównych oferującą darmową naprawę modeli iPhone 8 na które ma wpływ problem powodujący restarty, zawieszanie i brak reakcji urządzeń.

Według Apple „bardzo mały procent” urządzeń iPhone 8 ma płyty główne z defektem produkcyjnym, które kwalifikują się do bezpłatnej naprawy.

Aby sprawdzić, czy posiadany iPhone 8 kwalifikuje się do naprawy w ramach nowego programu naprawczego, firma Apple stworzyła stronę internetową, na której można wpisać swój numer seryjny.

Apple twierdzi, że uszkodzone jednostki były sprzedawane między wrześniem 2017 roku a marcem 2018 roku przede wszystkim w Chinach, Hongkongu, Indiach, Japonii, Makao, Nowej Zelandii i USA więc raczej mało prawdopodobne aby trafiły do użytkowników z Polski.

Problem nie dotyczy iPhone’a 8 Plus ani innych modeli iPhone’a, więc jest to po prostu seria modeli iPhone’a 8, które kwalifikują się do bezpłatnej naprawy.

Klienci, których urządzenie kwalifikuje się na naprawę muszą skontaktować się z autoryzowanym usługodawcą Apple lub autoryzowanym serwisem aby oddać urządzenie do naprawy.

Apple twierdzi, że naprawa może być ograniczona do oryginalnego kraju lub regionu zakupu, a klienci, których dotyczy ta sytuacja, powinni przed dokonaniem naprawy wykonać kopię zapasową swojego iPhone’a w iTunes lub w iCloud.

iPhone 8 z uszkodzeniami, które utrudniają wykonanie naprawy płyty głównej, takie jak pęknięty ekran, będzie musiał zostać naprawiony przed dostarczeniem do serwisu Apple.

Nowy program naprawy płyt głównych iPhone’a 8 obejmuje uszkodzone urządzenia iPhone 8 przez trzy lata od pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx