sobota, 25 maja

Nadchodzący, przeprojektowany 14-calowy i 16-calowy MacBook Pro będzie wyposażony w ulepszoną kamerę przednią 1080p, w porównaniu do obecnej kamery FaceTime HD 720p w najnowszych MacBookach Air i MacBookach Pro firmy Apple poinformował na Twitterze aktywny ostatnio „Dylandkt”.

W swoim tweecie Dylandkt twierdzi, że nadchodzące 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro otrzymają „zaktualizowaną, ulepszoną kamerę 1080p” równolegle z „całą linią komputerów Mac”. Najnowszy komputer Mac firmy Apple, 24-calowy iMac, jest wyposażony w kamerę internetową 1080p, jednak MacBook Air i MacBook Pro nadal są wyposażone w kamerę 720p. Chociaż jakość samej kamery internetowej się nie zmieniła, Apple twierdzi, że dzięki M1 i najnowszemu procesorowi sygnału obrazu jakość obrazu na MacBookach uległa poprawie.

Warto zauważyć, że „Dylandkt” podawał w przeszłości dokładne informacje. W listopadzie, pięć miesięcy przed ogłoszeniem przez Apple nowego iPada Pro stwierdził, że Apple wprowadzi chip M1 do iPada nowej generacji, co okazało się trafne.

Kilka dni przed konferencją Apple „Spring Loaded”, która towarzyszyła wydaniu przeprojektowanego 24-calowego iMaca, na koncie pojawiła się informacja, że nowy Mac będzie wyposażony w chip M1, zamiast ulepszonej iteracji M1X.

Niedawno konto poinformowało, że chip M2 zadebiutuje w zaktualizowanych i kolorowych MacBookach Air w przyszłym roku. Konto dodało, że chip „M1X” jest zarezerwowany dla topowych komputerów Mac „Pro”. Oczekuje się, że jesienią tego roku Apple ogłosi przeprojektowany 14-calowy i 16-calowy MacBook Pro z ulepszonym procesorem Apple Silicon, nowym wyglądem i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx