poniedziałek, 4 marca

W dniu premiery Apple Vision Pro, użytkownicy będą mieli do dyspozycji w aplikacji Apple TV ponad 150 filmów i programów telewizyjnych 3D, poinformował Apple, ogłaszając datę premiery Vision Pro.

Chociaż Vision Pro będzie w stanie odtwarzać dowolny program telewizyjny lub film dostępny za pośrednictwem aplikacji ‌Apple TV‌ na urządzeniu, to określone tytuły zostały zaktualizowane o technologię 3D, która zapewni jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Programy telewizyjne i filmy inne niż 3D będą wyświetlane na ekranie, który „wydaje się mieć szerokość 30 metrów”, a Vision Pro oferuje rozdzielczość telewizora 4K dla każdego oka i obsługę HDR.

Apple stworzył Apple Immersive Video, „nowy format rozrywki”, którego zadaniem jest wprowadzenie użytkowników w akcję dzięki nagraniom wideo 3D 8K w 180 stopniach, zarejestrowanym za pomocą dźwięku przestrzennego.

Jeśli chodzi o gry, Vision Pro będzie obsługiwać ponad 250 tytułów z Apple Arcade, a zawartość będzie można odtwarzać w 2D za pomocą kontrolera gier. Istnieją również wybrane „gry przestrzenne”, które zostały stworzone dla tego urządzenia, w tym Game Room, What the Golf? i Super Fruit Ninja. Apple twierdzi, że te gry wykorzystują możliwości Vision Pro do przekształcania przestrzeni wokół graczy, zapewniając „wyjątkowe i wciągające wrażenia z rozgrywki”.

Premiera Vision Pro zaplanowana jest na piątek, 2 lutego, a zamówienia w przedsprzedaży Apple rozpocznie w piątek, 19 stycznia. W momencie premiery Vision Pro będzie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx