sobota, 2 marca

mophie, wiodąca marka akcesoriów mobilnych w Stanach Zjednoczonych poinformowała, że wprowadza na rynek przenośny akumulator typu hub, który umożliwia jednoczesne ładowanie nawet czterech urządzeń, zarówno przy użyciu kabli jak i bezprzewodowo. mophie Powerstation Hub może być wykorzystywany jako ładowarka ścienna w domu lub w biurze, a także jako przenośny akumulator o pojemności 6 000 mAh.

mophie Powerstation Hub wyposażony jest w dwa porty USB-A (port Quick Charge 3.0 15 W i port 5 W) oraz jeden port USB-C PD (18 W), który umożliwia ładowanie z największą możliwą prędkością. Poza tym urządzenie obsługuje standard ładowania bezprzewodowego Qi. Powleczona gumą powierzchnia urządzenia zapobiega ześlizgnięciu się telefonu podczas ładowania.

Atutem nowego rozwiązania mophie jest jego kompaktowa konstrukcja o wymiarach (84 mm x 84 mm x 29,5 mm), dzięki czemu z łatwością mieści się do toreb lub bagażu. Do zestawu producent dołączył 5 typów wtyczek elektrycznych, które umożliwiają bezproblemowe ładowanie urządzenia w Europie, na Wyspach Brytyjskich, w Ameryce Północnej, w Chinach i Australii.

– Uznaliśmy, że użytkownicy potrzebują uniwersalnego rozwiązania do ładowania – powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – mophie Powerstation Hub upraszcza jednoczesne ładowanie wielu urządzeń mobilnych. Wymaga tylko jednej wtyczki AC do ładowania do trzech urządzeń. W trybie mobilnym oferuje akumulator z wejściem USB-C PD i możliwością ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu urządzeniu użytkownicy mają dostęp do energii zawsze wtedy, gdy jej potrzebują. Czasy poszukiwania wystarczającej ilości gniazdek w pokoju hotelowym minęły bezpowrotnie – podkreślił.

mophie wykorzystuje zaawansowaną technologię bezprzewodową i akumulatorową do tworzenia bezpiecznych produktów, które zapewniają najszybsze możliwe prędkości ładowania. Każdy produkt z akumulatorem mophie jest testowany na trzech różnych etapach produkcji, aby zapewnić wysoką wydajność i jakość wykonania, a także niezawodne, długotrwałe działanie.

Ceny i dostępność:

mophie Powerstation Hub jest już dostępny na mophie.com w sugerowanej cenie detalicznej około 430 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx