środa, 21 lutego

Analityk wyświetlaczy Ross Young poinformował niedawno, że iPhone 16 Pro i ‌iPhone 16‌ Pro Max będą miały większy rozmiar wyświetlacza w porównaniu z obecnymi generacjami, odpowiednio do prawie 6,3 cala i 6,9 cala.

 

iphone-15-16-pro-max-porownanie

Serwis 9to5Mac udostępnił rzekomy model CAD większego ‌iPhone’a 16‌ Pro Max (który prawdopodobnie może być przemianowany na ‌iPhone 16‌ Ultra), który posłużył do stworzenia renderingów pokazujących, o ile większy może być największy model iPhone’a firmy Apple w przyszłym roku.

Zgodnie z modelem CAD, iPhone 16‌ Pro Max bardziej urośnie w pionie niż w poziomie w porównaniu z iPhonem 15 Pro Max. Całkowita wysokość urządzenia iPhone 16‌ Pro Max wzrosłaby o około 5 mm do ~165,0 mm, podczas gdy szerokość wzrosłaby tylko o około 0,5 mm do ~77,2 mm.

Oczywiście wciąż jest bardzo wcześnie na plotki na temat iPhone’a 16, ponieważ dzieli nas grubo ponad rok od premiery. Tym samym i dokładność modelu CAD, który wyciekł, również pozostaje niepewna. Bez wątpienia w nadchodzących miesiącach usłyszymy o nim o wiele więcej i okaże się, czy przyszłe informacje będą zgodne z tym dzisiejszym twierdzeniem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx