piątek, 14 czerwca


Urządzenia Apple zostały tak zaprojektowane aby korzystanie z nich było możliwe bez konieczności używania rysika, ale w niektórych przypadkach mógłby on się przydać. Tylko gdzie go trzymać? W iPadzie nie przewidziano miejsca na rysik tak jak w innych urządzeniach z ekranem dotykowym, a przypięcie go do etui Smart Cover raczej nie jest możliwe i nie będzie za wygodne. Firma JAVOedge znalazła na to rowiązanie projektując mały rysik Mini Stylus idealnie pasujący do złącza dokowania.
Rysik jest mały, lekki i ma plastikową złączkę, która jest tak zaprojektowana, aby dopasować się do złącza ładowania w urządzeniach iOS.
Jednak rysik ma też swoje minusy. Wyobraźcie sobie rysik niewiele dłuższy niż połowa kciuka. Rysik jest trudny do uchwycenia i korzystania. Dodatkowo zamiast wygodnego cylindrycznego kształtu ma ostre kanty, oraz ostry plastikowy pasek wystający z jednej strony.
Sam pomysł rysika mocowanego do złącza dokującego nam się podoba, ale z pewnością sam rysik nie jest tak dobry jak mógłby być. Wydaje nam się, że jest zbyt mały, aby móc korzystać z niego na iPhone’ie lub iPodzie Touch, ale trochę większa wersja dla iPada mogłaby być o wiele bardziej użyteczna. Może warto by zastanowić się nad rozwiązaniem teleskopowym?
Gadżet można kupić tu za niecałe 10 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx