środa, 29 czerwca

Apple wyda ulepszoną wersję AirPods w drugiej połowie 2018 roku twierdzi analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo.

W najnowszej notatce badawczej Kuo pisze:

W ostatnich dniach media donosiły o szybkim popycie na AirPods, a Apple stara się nadążać za popytem w sezonie świątecznym, dopasowując się do naszych ustaleń i pozytywnych przewidywań na temat AirPods w kilku poprzednich raportach. […]

W 2018 roku przewidujemy, że sprzedaż AirPods wzrośnie o 100% do 26-28 milionów sztuk. Prognozujemy, że ulepszone AirPodsy w drugiej połowie 2018 roku mogą spowodować ten wzrost, co dodatkowo przyniesie korzyści firmom Unitech i Compeq.

Kuo twierdzi, że jedną z wewnętrznych zmian w drugiej generacji AirPods będzie wprowadzenie „mniejszego składnika kwarcowego”, ale nie podał żadnych szczegółów na temat nowych funkcji lub oczekiwanych udoskonaleń zewnętrznych.

Kuo powiedział, że nowe AirPods będą nadal montowane przez tajwańskiego producenta Inventec, z poszczególnymi komponentami dostarczanymi przez inne tajwańskie firmy, takie jak Unitech, Compeq, TXC i HLJ.

Apple wypuści także nowe, indukcyjne etui dla AirPods, które umożliwi ładowanie bezprzewodowych słuchawek za pomocą nowej maty ładującej AirPower, która zostanie wypuszczona w 2018 roku.

Apple zapowiedział matę AirPower wraz ze swoim telefonem iPhone X we wrześniu. Będzie ona mogła jednocześnie ładować Apple Watch Series 3, iPhone X lub iPhone 8 oraz AirPods w nowej obudowie do ładowania.

Jeśli chodzi o obecne AirPods, Kuo powiedział, że dostawcy firmy Apple nie są w stanie produkować ich wystarczająco szybko, aby w pełni zaspokoić popyt przed okresem świątecznym, co prawdopodobnie tłumaczy, dlaczego AirPods są wyprzedane do stycznia w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx