czwartek, 18 lipca

Microsoft ujawnił plany wprowadzenia nowego wyglądu do aplikacji Outlook dla komputerów Mac wraz z kilkoma ulepszeniami wydajności.

Obiecana jest optymalizacja synchronizacji kont, ponieważ Outlook zastosuje tę samą technologię synchronizacji w chmurze, która jest używana w Outlooku na iOS i Androida, co powinno oznaczać szybszą synchronizację kont Office 365, Outlook.com i Google.

Jeśli chodzi o wygląd, użytkownicy mogą spodziewać się pakietu nowych funkcji, które mogą być im znane z korzystania z internetowych i mobilnych wersji programu Outlook. Obejmują one jednowierszowe widoki wiadomości e-mail, nowy interfejs tworzenia wiadomości e-mail, możliwość ignorowania wiadomości e-mail oraz składane panele w widoku głównym.

Regularni użytkownicy zauważą również, że z programu Outlook dla komputerów Mac zniknie wstążka. W środowisku komputerów Mac zostanie ona zastąpiona paskiem narzędzi.

W międzyczasie Microsoft zintegruje wyszukiwarkę Microsoftu z paskiem wyszukiwania programu Outlook, który będzie teraz wyświetlany u góry okna programu Outlook co ma zapewnić szybsze i bardziej trafne wyniki. Dodano nowy widok Mój dzień do kalendarza na głównym ekranie poczty.

Nowy wygląd programu Outlook dla komputerów Mac jest dostępny w tym tygodniu dla testerów wersji beta zarejestrowanych w programie Insider Fast. Wystarczy przełączyć suwak „Nowy Outlook” w prawym górnym rogu okna aplikacji. Microsoft twierdzi, że ma w planach więcej aktualizacji, które powinny pojawić się w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx